Duże portfele skórzane

Portfele męskie - duże, skórzane, z klasą

Niemal wszystkie elementy męskiej garderoby powinny budować autorytet na pierwszy rzut oka. Tyczy się to także dodatków i akcesoriów, takich jak paski do spodni, spinki do mankietów, czy też portfele męskie. Duże, skórzane portfele doskonale nadają się do przechowywania najważniejszych dokumentów oraz środków płatniczych. Garbowana skóra na bazie roślinnych składników nie zawiera żadnych substancji chemicznych, dlatego też w żaden sposób nie oddziałuje negatywnie na skórę dłoni. Naturalny proces starzenia się skóry będzie prowadzić do pokrywania się patyną. Z tego powodu portfel w żadnym stopniu nie straci swoich walorów i autentyczności. Wręcz przeciwnie, można powiedzieć że wraz z upływem lat będzie on jeszcze lepszym produktem.

 

Co mogą przechowywać duże portfele skórzane?

Preferencje naszych Klientów są bardzo różne, jednak duże portfele skórzane znajdą miejsce na wszystko, co potrzebne w dzisiejszych czasach. Przede wszystkim coraz większe znaczenie mają małe, plastikowe karty. Mogą być one używane jako środek płatniczy, jak również jako dowód tożsamości, prawo jazdy, czy też identyfikator pozwalający na wejście do biura. Duże portfele skórzane oferowane przez nas posiadają aż dziewięć kieszeni, w których można przechowywać do 16 kart. Oprócz tego, niezbędne w każdym portfelu jest oczywiście osobna przegroda na banknoty o różnych nominałach. Dodatkowo bez żadnego problemu możemy tam zmieścić dowód rejestracyjny samochodu lub innego pojazdu, a także rozmaite notatki. Dzięki składanej konstrukcji, w bardzo łatwy sposób można uzyskać dostęp do wszystkich przedmiotów znajdujących się w portfelu.

 

Duże portfele męskie skórzane - jakość w każdym aspekcie

Dlaczego najlepiej wybrać duże portfele? Męskie, skórzane modele są stworzone w dużej mierze ręcznie. Z tego powodu osiągają one niepowtarzalną wręcz jakość, której nie da się podrobić. Cały proces jego powstawania rozpoczyna się od precyzyjnego cięcia skóry przez laser. Po zabarwieniu i zabezpieczeniu odpowiednimi środkami, następuje proces ręcznego szycia oraz wykańczania brzegów. Szeroki wybór portfeli to nie tylko różne modele, ale także ich kolorystyka. Można wybrać spośród aż 8 wariantów kolorystycznych, oraz 8 różnych kolorów nici. Jeżeli chcemy sprawić, aby nasz portfel był jedyny w swoim rodzaju, istnieje opcja wstawienia spersonalizowanego grawera. Aby zadbać o skórę portfela, do zamówienia dodawany jest specjalny balsam do jej pielęgnacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl